“Seyahat için yaptığın yatırım; kendin için yaptığın en iyi yatırımdır...”  Matthew Karsten

logo travel.jpg

olarak Türkiye’nin önde gelen tur operatörlerinden               Tur’un yetkili satış ofisi acentalığını yapmaktayız. Misafirlerimizin tüm tatil ve iş seyahati hizmet talepleri için 7/24 hizmet veriyor ve hayalinizde ki tatili  sizlere sunmak için çalışıyoruz.  

Jolly-Logo.jpg

Bilet

En uygun uçuş alternatifleri, opsiyon takipleri, rezervasyon koşulları, iptaller, saat, isim değişiklikleri…

Uçağa binerek bir yerden bir yere kuş gibi süzülerek gitmek giderek kolaylaşsa da bilet ile ilgili işlemler kısıtlı zamanı olan yolcular için zorlayıcı olabilir. Bu durumda da işi uzmanlarına bırakarak sadece seyahatin tadını çıkarmak en iyi yoldur.

Kanatlanmak için ne istediğinizi bize söyleyin, biz halledelim!

Şimdi Hazırız...!

shutterstock_1321399355.jpg
Depositphotos_2693324_xl-2015.jpg

Konaklama

Yurt içinde ve yurt dışında sahip olduğumuz güçlü tedarikçi ağı, online ve yerel uzun süredir çalıştığımız acenteler, otellerle sahip olduğumuz özel anlaşmalar sayesinde konaklamakla ilgili tek sıkıntı bunca alternatif arasından seçme zorluğu yaşamanız olacak, garanti ediyoruz!

Fiyat ve yer konusunda sunduğumuz sayısı yüksek seçenekler ile kararınızı verdikten sonra dinlenmenizin konforunu süreceksiniz.

Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

Yurtiçi ve Yurtdışı Kültür Turu satmak tecrübe ister. Size gittiğiniz yerde bulunan lezzet noktalarını, tarihi ve kültürel yerlerini ve ziyaret etmeniz gereken yerleri anlatacak bir seyahat uzmanı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Fiyat avantajları ve çok fazla tur seçeneklerimiz ile sizleri ofisimize bekliyoruz. Hadi Gidelim...! 

shutterstock_109331300.jpg
shutterstock_1709311264.jpg

Cruise Turları

Dünya'yı Denizlerde Keşfetmeye Hazır mısınız? Gemi Turları herkesin hayalidir. Bu hayali deneyimli ekibimiz, uygun ödeme koşullar ve avantajlı fiyatlarımızla sizde gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Msc Cruises , Costa Cruises , Royal Caribbean , Celestyal Cruises ve daha fazlası için sizleri ofisimize bekliyoruz.

Ulaşım

İş seyahatlerinizdeki konforun önemini bilerek, araç kiralama ve transfer hizmetlerimizde de taleplerinize en hızlı ve eksiksiz şekilde yanıt vererek memnuniyetinizi yüksek tutmaya önem veriyoruz. 

Yerel ve dünya çapında birçok tedarikçi ile çalışarak farklı alternatiflerle 7/24 taleplerinize yanıt veriyoruz.

1425843595rteasy1.jpg
shutterstock_1067991869.jpg

Vize

 

Yurt dışı seyahatlerinizde ki vizelerinizin takibi konusunda çözüm ortağınız oluyoruz. Vize evrakları ile ilgili tüm işlemlerin takibi, vip vize başvuruları, konsolosluk randevuları gibi tüm konularda aracılık hizmeti sunuyoruz. 

Yıllardır sektörde olan deneyimli vize tedarikçi ortaklarımız ile hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde vize başvuru işlemlerinizin takibi ve tamamlanması konusunda sizlere servis sağlıyoruz.

Seyahat Çeki

Hediye vermek de almak kadar güzel diyenlerdenseniz, ekip arkadaşlarınıza, tedarikçilerinize ve müşterilerinize Venus Travel’a ait sayısız tatil ürünü seçeneği arasından güzel bir armağan sunmak hoşunuza gidecektir.

Sunduğumuz 4 farklı seyahat çeki ile Eiffel Kulesi’ne çıkmak, Antalya’da denizin, kumun, güneşin tadını çıkarmak ya da Kapadokya’yı uçan balonlar ile tepeden izlemek ile çok daha kolay.

Depositphotos_326286308_xl-2015.jpg